Jakie są zalety etykiet samoprzylepnych?

tykiety samoprzylepne to zwykle niewielkie naklejki, na których umieszczane są istotne informacje na temat produktu, którego dotyczą. Mogą to być również naklejki umieszczane na paczkach kurierskich, w których informacja dotyczy adresów nadawcy i adresata. Druk etykiet samoprzylepnych nie należy do procesów skomplikowanych, dlatego też realizacja tego typu zamówień przebiega bardzo szybko.

Jakie są zalety etykiet?

Zalety etykiet samoprzylepnych są dosyć oczywiste i polemizacja z tym nie ma sensu. To niezwykle funkcjonalne, sprawdzające się w większości miejsc naklejki, które dzięki odpowiedniej personalizacji będą odpowiednie do spełnienia większości zadań informacyjnych. Wybierając etykietę, można zadecydować właściwie o wszelkich jej cechach, począwszy od wielkości, kształtu i koloru aż po czcionkę, która będzie najlepiej pasować do miejsca docelowego. Etykiety samoprzylepne pozwalają na szybki montaż na praktycznie każdym rodzaju podłoża, a ich powierzchnia właściwa dopasowana jest do warunków, w których etykieta będzie przyklejona.

Czy druk etykiet samoprzylepnych jest drogi?

Cena jednostkowa etykiety samoprzylepnej w dużej mierze zależy od wszystkich cech, na których zależy klientowi. Zależy też od ilości zamówionych sztuk i tego, czy wszystkie naklejki mają być takie same, czy też mają się od siebie znacząco różnić. Oczywiście są określone widełki cenowe, ale, żeby się w nie wstrzelić trzeba wejść w pewien szablon, który tak naprawdę sprawdzi się w większości standardowych sytuacji.