Co to jest szkło hartowane Samsung a6?

To nic innego jak ochrona naszego ekranu w telefonie przed zarysowaniem czy też stłuczeniem. Szkło hartowane Samsung a6 to idealne rozwiązanie. Czasem zwykła folia nie wystarczy, aby ochronić nasz telefon, ponieważ jest zbyt słaba. Szkło ochronne to pewnego rodzaju szybka, która w łatwy sposób zamontujemy na powierzchni naszego smartfona. Nie potrzebna jest tu żadna wiedza w zakresie montowania, gdyż cały proces zakładania szybki na telefon jest banalnie prosty. Szkło nie powoduje, że telefon straci na jakości, ponieważ montując naszą szybkę uzyskamy ten sam obraz co przed montażem. Szkło nie zmniejszy także czułości podczas dotykania telefony, a magia kolorów w telefonie będzie wciąż żywa.

Czy szkło hartowane samsung a6 jest silne?

Twardość 9H to informacja która jasno mówi, że w skali 9/10 nasze szkło hartowane Samsung a6 jest prawie na najwyższym poziomie. Szkło hartowane było wielokrotnie testowane pod względem twardości i wszystko wyszło na plus. Osoby testujące użyły do tego sprzętów, które mogą znaleźć się w naszej kieszeni, takich chociażby jak noży czy kluczy do drzwi, które mogą spowodować zarysowania. Pomimo nacisku nie zaobserwowano żadnych uszkodzeń. Nie widać żadnej, nawet najmniejszej ryski. Szkło idealnie dopasowuje się do naszego modelu telefonu. Dopasowane zgodnie z wizualizacją zawartą w instrukcji. Idealnie dba o ochronę nawet najbardziej wrażliwych punktów.

Więcej dowiesz się na: https://xwing.pl/

Jak prawidłowo nałożyć szkło hartowane Samsung a6?

Tak naprawdę wszystko zostało dokładnie zapisane w instrukcji. Przede wszystkim na początku należy zająć się oczyszczeniem i odtłuszczeniem telefonu. Następnie trzeba pozbyć się folii zabezpieczającej. W kolejnym etapie nakładamy szkło hartowane równomiernie na nasz telefon. Delikatnie przyciskamy palcem mniej więcej pośrodku telefonu, następnie czyścimy szkło ochronne i cieszymy się zmianą. Czyszczenie możemy realizować dzięki ściereczce dołączonej do naszego opakowania lub dzięki nalepce, która pozwoli pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.